Відбувся районний фестиваль творчості і талантів для дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе"

2305201801322 травня в приміщенні Косівського районного центру дитячої творчості відбувся районний фестиваль творчості і талантів дітей з функціональними обмеженнями "Повір у себе". Організаторами фестивалю є Косівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (В.В.Андрусяк), районний центр дитячої творчості (Соколюк М.В.), відділ освіти райдержадміністрації (В.Я.Козьменчук). Даний фестиваль проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблем сімей, у яких виховуються діти з функціональними обмеженнями, їх всебічний розвиток, духовне та культурне збагачення.

23052018014З привітальним словом до присутніх звернулися завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук,   заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бойчук, в.о.директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталій Андрусяк. Ведучою свята була культорганізатор Косівського ЦДТ Надія Кіт.

       Для дітей, батьків та гостей фестивалю свої танцювальні та музичні номери представили вихованці Центру дитячої творчості під керівництвом Оксани Соколюк, Надії Кіт, Тетяни Мицкан, Максима Вацика. Згодом виступили безпосередні учасники конкурсу, демонструючи свої таланти в таких номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, музичне виконання, образотворче мистецтво, декоративно-прикладне та художнє і авторське виконання. Всі діти доклали чималі старання для розвитку своїх здібностей,і незважаючи на стан здоров”я довели, що вони щирі та сильні духом. За наполегливі старання кожен учасник нагороджений грамотами від Косівської районної державної адміністрації і Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і подарунковими наборами.

23052018015Гостя свята, поетеса нашого краю Марія, процитувала кілька своїх віршів та побажала незламного духу незважаючи на будь-які труднощі.

       Щорічно для учасників заходу благодійно організовує солодкий стіл МП «Сюрприз» (приватний підприємець Лідія Ярич), а благодійником виступили кредитна спілка “Косівська” голова правління Оксана Довгун.

         З розважальною програмою на свято завітали сім”я Борисів з м.Косів, під виглядом персонажа клоуна, вони веселили діток і створили незабутній настрій.

         23052018016Висловлюємо слова подяки всім тим, хто завітав на наше свято, долучився в допомозі та проведенні фестивалю, вручення подарунків та призів для дітей. Низький уклін батькам, які виховують дитину з інвалідністю, за їхню турботу, чуйність, доброту та любов.

Провідний фахівець
із соціальної роботи
Наталія Чорнищук

23052018017230520180182305201801923052018020230520180212305201802223052018023

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Наші вітання !

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

banner

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)