Відвідано сім`ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах

1207201800411 липня в ході виїзду мобільного консультативного пункту соціальної роботи до одного із населених пунктів району директором Косівського РЦСССДМ та фахівцем із соціальної роботи спільно із старшим інспектором ювенальної превенції Косівського ВП ГУНП відвідано багатодітну малозабезпечену сім`ю (виховується 5 дітей), яка знаходиться в складних життєвих обставинах.

12072018005В ході візиту встановлено, що санітарно-гігієнічні умови проживання сім`ї є незадовільними, оскільки в будинку було не прибрано, постільна білизна та інші речі брудні. Крім того, сім`я потребує розширення житла, оскільки наявний житловий будинок є занадто малим для великої родини. Сім`я отримує державні соціальні виплати, на які має право, а також має тимчасові заробітки від сезонних робіт.

В результаті встановлених фактів з представниками сім`ї проведено бесіду з приводу необхідності дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання (кращого прибирання в будинку, прання білизни та інших предметів одягу), ведення здорового способу життя, а також обговорено питання щодо необхідності розширення житла та раціонального використання коштів.

12072018006Сім`ю попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність передбачену законодавством України за неналежне виконання батьківських обов`язків щодо утримання, виховання та навчання неповнолітніх дітей.

Василь ГАЛИК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

1207201800712072018008

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams