Відбулась інформаційно-профілактична акція "Як не стати жертвою торгівлі людьми"

06082018002Часто через відсутність роботи, низьку заробітну плату, складне матеріальне становище людина шукає кращого життя. І це краще життя людина бачить за кордоном.

06082018003З метою інформування населення про ризики потрапляння в руки торговців людьми працівниками Косівського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді в приміщенні Косівської автостанції проведено інформаційний захід “Як не стати жертвою торгівлі людьми”.

В рамках заходу було показано ряд відеороликів “Правда про торгівлю людьми”, вручено листівки “Допомога постраждалим від торгівлі людьми” та проведено бесіди щодо безпечної міграції та ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми.

Часто людина довіряє зовсім незнайомій людині, сусідам, друзям чи родичам, які обіцяють високооплачувану роботу за кордоном і потрапляє до рук обманливих людей, які займаються торгівлею людьми з метою отримання прибутку.

06082018004Крім того, статистика говорить і про часті випадки втягнення дітей в трудову експлуатацію. Причинами цього є безпритульність дітей, міфи про легкість і швидкість заробітку, недбале та безвідповідальне ставлення батьків до виховання дітей, жорстоке поводження в сім”ї, психологічний тиск та ін.

Проведення даного виду заходів дає можливість дізнатися більше інформації про явище торгівлі людьми, зовнішні та внутрішні причини виникнення даної проблеми, а також про те, як розпізнати ситуацію торгівлі людьми та уникнути її.

06082018005

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams