Допомагаймо ділом, а не словом

Шановні краяни, жителі Косівщини!

Сьогодні склалася ситуація, коли люди почали все більше і більше через соціальні мережі розповсюджувати інформацію про різні життєві ситуації сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Доводимо до вашого відома, що оприлюднення реальних життєвих історій дітей в засобах масової інформації (фото членів сімей без їх згоди) недопустимо (Закон України «Про захист персональних даних»).

Міністерство соціальної політики, що забезпечує формування державної політики з питань сім’ї та дітей, вже неодноразово висловлювало свою стурбованість ситуацією стосовно оприлюднення реальних життєвих історій дітей в засобах масової інформації, в тому числі залучення їх до телепередач. Поширення подібної інформації не вирішує проблем сімей, а тільки створює можливість висловити коментарі, співчуття та нарікання на різні служби з боку читачів.

При виявленні обставин, які загрожують життю та здоров’ю дітей, звертайтесь в поліцію, до місцевих голів, службу у справах дітей райдержадміністрації та Косівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Наша адреса: м. Косів, м-н Незалежності¸11, тел. 2 22 98.

Сьогодні чуємо фрази, що ніхто нічого не робить. Задаймо собі запитання, що робимо ми самі? Зрозуміймо, що ні соціальна служба, ні поліція чи інші служби не всемогутні і не вирішуть проблем усіх сімей. Допомагаймо потребуючим разом, спільно. Найлегше сфотографувати і облити брудом, а подумати як врятувати сім’ю, як допомогти тим дітям не втратити найдорожче? Повірте, для кожної дитини її батьки найкращі, навіть якщо вони в ненайкращому стані. Ніхто не застрахований від біди. Людині, яка впала потрібно подати руку, а не судити. Вилучити дитину з сім’ї – це не допомога дитині, потрібно зробити все, щоб дитина мала справжню сім’ю. Отож допомагаймо ділом, а не пустословом.

Будьмо добрішими один до одного, збережімо Україну!

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams