Торгівля людьми як проблема сучасності

2109201801420 вересня 2018 року працівниками Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Косівським РС філії Державної установи ''Центр пробації'' в Івано-Франківській області з питань пробації проведено захід ''Торгівля людьми як проблема сучасності''.

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

Торгівлялюдьмиєоднієюзгалузейкримінальногобізнесу, щорозвиваєтьсянайбільшстрімкимитемпамивсвітіі наразі є одним з найтяжчих злочинів проти особи.

Негативний вплив на суспільство цього явища полягає у зруйнуванні суспільної моралі, формуванні моральної деградації та відчуженості особистості, втрати родинних зв’язків, небезпечному «звиканні» громадської свідомості до негативного явища, поширенні депресивних синдромів та суіцидальних тенденцій, зростанні агресивності та жорстокості.

Саме тому метою заходу було - підвищення поінформованості учасників заходу, а саме осіб, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку в Косівському РС філії Державної установи ''Центр пробації'' в Івано-Франківській області з питань пробації стосовно існуючих в суспільстві ризиків потрапляння в рабство, висвітлення проблеми трафікінгу, а також поширення інформації щодо взаємодії урядових та неурядових організацій у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

В ході заходу учасники мали змогу обговорити причини, форми та ознаки цього явища, а також задати питання.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams