Проведено «День відкритих дверей у ПП «Левеня»

08102018000Днями працівниками районної філії обласного центру зайнятості проведено «День відкритих дверей у ПП «Левеня» для безробітних осіб та школярів Яблунівського ліцею. Розпочали захід з проведення захоплюючого профорієнтаційного уроку. Зав'язалась активна міні-дискусія пов'язана з престижністю робітничих професій, обговорювали причини зниження авторитету робітничих професій. А також з'ясували помилки, що виникають при виборі професії та ознайомились з класифікацією професій.

08102018001Більш за все дітей вразила екскурсія на виробництві. Іван Ліска, головний майстер виробництва,  докладно показав як крок за кроком простий шматочок деревини перетворюється в різнокольорову іграшку. Хлопців зацікавила робота на станках деревообробних верстатів, а дівчата з захопленням спостерігали за дизайном іграшок. Ознайомились з такими професіями як: швачка, верстатник деревообробних верстатів, укладальник–пакувальник, столяр, дизайнер, виробник художніх виробів з дерева та інші.

08102018002Учнівська молодь, що знаходиться на порозі професійного вибору, задавала запитання та активно співпрацювала з майстром виробництва. Дехто  з учнів навіть спробував самостійно оформити кілька іграшок, і, можливо, в майбутньому теж буде розробляти ескізи таких екологічно чистих виробів з дерева. 

Підготував фахівець з профорієнтації
I категорії відділу надання соціальних послуг
Ю.І. Андрусяк

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams