Допомога ближньому

16102018003Осіннє сонечко зігріває чудовий день, легенький вітерець навіює прекрасний настрій. Чудова барва кольорів розмальовує світ. Проте, насолоджуватись красою природи може не кожен. Деякі люди, через вади по зору не мають можливості бачити цей прекрасний світ.

В одному із сіл району проживає молода особа, яка своє дитинство провела як і більшість дітей: бігала, гралась, навчалась. По закінченні школи вступила до вищого навчального закладу. Проте, під кінець навчання почались проблеми із зором. Обстеження, лікування — не дали результату. І так у молодому віці вона залишилась без можливості повноцінного життя, втратила повністю зір. Щоб пристосуватись до життя, довелось пройти через чимало випробувань,  навчитись наосліп виконувати деяку роботу.

Свої емоції, біль, труднощі вона передавала в поезії. Підтримка рідних і творчість допомогають її в житті і сьогодні.

Для допомоги в розвитку творчих здібностей 11 жовтня благодійником з м.Івано-Франківськ надано комп`ютер для даної особи. Працівниками Косівського районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді отримано комп`ютер та передано дівчині, яка втратила зір, за місцем проживання. Передати слова вдячності та емоції радості словами неможливо, вона надзвичайно раділа та дякувала за добро та благодійність.

         У щоденних турботах ми інколи незадоволені життям, хвилюємось через певні труднощі і нам дуже важко відчути, що насправді ми щасливі люди. Радіймо, адже життя одне, в кожного воно різне, свої життєві історії. І кожний повинен іти вперед  по своїй дорозі життя.

Даруймо турботу, добро, милосердя, подаймо руку допомоги, примножуймо кількість щасливих людей і добро вернеться нам сторицею.

                                                                                     Наталія ЧОРНИЩУК,
провідний фахівець
із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams