У Косівському районі створена мобільна бригада щодо запобігання домашньому насильству

16112018000При Косівському РЦСССДМ в рамках спеціалізованого формування “Мобільний консультативний пункт соціальної роботи” створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. До її складу увійшли представники служби у справах дітей райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, представники ювенальної превенції Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області та працівники РЦСССДМ.

Ця бригада створена з метою підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

1611201800115 листопада цього року в приміщенні Косівського РЦСССДМ відбулася робоча нарада представників мобільної бригади за участю фахівців із соціальної роботи, на якій були обговорені механізми взаємодії та співпраця суб'єктів соціальної роботи, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Також обговорені можливі ризики виникнення насильства та жорстокого поводження із дітьми в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Крім того, Косівським РЦСССДМ в рамках місячника правових знань від 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська профілактична акція “16 днів проти насильства”. У школах району, сім'ях, що опинились у складних життєвих обставинах, проводяться профілактичні заходи, бесіди з метою попередження різних видів насильства в школі та сім'ї.

Надія УСТИНОВА,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams