Відбулась зустріч із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

2811201800328 листопада 2018 року Косівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Косівським РВ Управління ДСНС України в Івано-Франківській області та ювенальною превенцією Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області проведено зустріч із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом.

Даний захід проведено в рамках профілактичного місячника з метою попередження пожеж в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Представник Управління ДСНС роз`яснив учасникам заходу правила пожежної безпеки. Також на зустрічі обговорювалась готовність сімей до зимового опалювального періоду.

28112018004Перед сім’ями також виступив представник ювенальної превенції Косівського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області, який попередив про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та жорстоке поводження з дітьми.

Спеціалісти Косівського РЦСССДМ разом із представниками сімей обговорили основні проблеми, що виникають в них та шляхи їх вирішення. Їм було наголошено на необхідності раціонального використання соціальних виплат, належного виконання батьківських обов’язків та вирішення соціально-побутових проблем, надано вичерпну інформацію про соціально-небезпечні захворювання: алкоголізм, туберкульоз, ВІЛ/СНІД.

28112018005Подібні зустрічі та бесіди є необхідними та корисними.

Сподіваємось, кожен учасник зустрічі замислиться над тим, який він батько чи мати для своїх дітей.

Людмила ДОВБЕНЧУК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

28112018006

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams