Працівники соціальної служби взяли участь у батьківських зборах

05122018004Нещодавно фахівець із соціальної роботи Косівського РЦСССДМ спільно із спеціалістом служби у справах дітей Косівської РДА та дільничним офіцером поліції Косівського ВП ГУНП взяли участь у батьківських зборах, що відбулися у Рибненській ЗОШ I-II ступенів. Мета даного заходу - проведення з батьками учнів профілактичної бесіди щодо виконання ними своїх батьківських обов'язків по вихованню дітей, відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень, взаємовідносини між дітьми та батьками, небезпечні ігри серед підлітків, насилля в родині та його наслідки.

05122018005Вміння будувати з дітьми довірливі відносини, бути авторитетом для своєї дитини, цікавитись її життям, знати коло спілкування - все це допоможе запобігти вчиненню можливих злочинів та правопорушень.

Також, в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” та з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі працівниками був проведений інформаційно-профілактичний захід для учнів школи на тему “Стоп булінг”.

Під час заняття діти ознайомились із поняттям, формами, структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства в школі.

Василь ВОРОТНЯК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

05122018006

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams