Відбулися благодійні заходи “На допомогу ближньому”

04012019005Вже традиційно напередодні Різдвяних свят 3січня відбулися благодійні заходи під назвою “На допомогу ближньому” для дітей із найбільш соціально незахищених категорій сімей. 

04012019006Дані заходи відбулись в м.Косів (районний будинок культури), смт.Кути (будинок культури) за підтримки благодійної організації “Фонд “Щастя — дітям”. У заході взяло участь близько 300 дітей із сімей, які потребують допомоги та проживають в населених пунктах району. Традиційно дані благодійні заходи в районі організовуються Косівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На заході представлена християнська програма: різдвяні вітання, колядки, духовні розмови та пісні.

04012019007В цей Різдвяний час кожен готується до змін на краще в новому році, намагаються позбутися турбот, негараздів. Також не забувають і про духовне оновлення. Саме на даних заходах кожен має чудову можливість подумати про духовне життя, про добро та милосердя для ближнього, подякувати Богу за минулий рік і просити миру, спокою на майбутній рік.

Наприкінці заходу всі присутні отримали не тільки різдвяний настрій, а й  подарункові набори для дітей. Батьки ж мали можливість вибрати необхідний їм одяг.

04012019008Деякі з дітей вже неодноразово відвідують дані благодійні заходи і це для них неабияке свято, адже будь яка допомога є цінною та важливою в цей складний час.

Косівський РЦСССДМ щиро дякує благодійникам, завдяки яким вдалося провести дані благодійні заходи. Нехай надана допомога повернеться Вам сторицею!

Наталія ЧОРНИЩУК,
провідний фахівець
із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

04012019009

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams