Скажемо домашньому насильству – НІ!

25012019003Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру одного члена сім'ї по відношенню до іншого, якщо ці дії порушують права і свободи члена родини як людини та громадянина, завдають йому моральної шкоди, шкоди його фізичному чи психічному здоров'ю.

25012019004За даними міжнародних досліджень кількість дітей, які щодня потерпають від насильства в сім’ї, перевищує 10 мільйонів. Фактично кожна третя жінка в Україні потерпає від домашнього насильства. Чоловіки також стають жертвами домашнього насильства.

Насильство породжує страх, сором, відчай та живиться покорою. На жаль, проблема домашнього насильства є актуальною в нашому суспільстві, вона існує у всіх без винятку соціальних групах, з ним стикаються незалежно від рівня доходів, освіти й соціального статусу. Про дану проблему мовчати не можна, особливо коли насильницькі дії застосовуються відносно дітей. У нашому районі небагато зафіксовано випадків насильства в сім’ї, але це не означає, що так насправді є. Дуже багато прихованого насильства. Якщо терпить доросла жінка – це її вибір та право. Якщо жертвою насильства є дитина, на її захист повинні стати зацікавлені служби та всі небайдужі.

2501201900525 січня 2019 року Косівським РЦСССДМ проведено зустріч учасників мобільної бригади щодо протидії домашнього насильства з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Метою даного заходу є   профілактика насильства в сім'ях та шляхи її вирішення. Перед учасниками виступили представники Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти райдержадміністрації та Косівського відділу поліції.

За повідомленням РЦСССДМ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams