Твоє майбутнє у твоїх руках!

1402201900314 лютого 2019 року в приміщенні Косівської райдержадміністрації відбувся захід під назвою «Твоє майбутнє у твоїх руках» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у випускних класах шкіл району. Захід організували та провели працівники Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із відділом освіти райдержадміністрації. Подібні зустрічі організовуються щорічно. Мета даних заходів – сприяння у самовизначеності щодо свого майбутнього, зокрема вибору професії та навчального закладу, у якому навчатимуться випускники.

14022019004На захід було запрошено всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у 9-их та 11-их класах шкіл району, разом з їх опікунами та піклувальниками.

Перед випускниками та опікунами виступили працівники Косівського РЦСССДМ, відділу освіти райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення та пенсійного фонду.

14022019005Після діалогу із суб'єктами соціальної роботи, випускники взяли участь у тренінгу «Твоє життя - твій вибір». Під час тренінгу діти мали можливість ближче познайомитись один з одним, обговорити різноманітний світ професій та визначити свої уподобання та можливості у виборі майбутньої професії. Від правильного вибору професії залежить подальший успіх у житті людини, адже для досягнення високого результату потрібно любити те, що ти робиш. Після тренінгу учасників пригостили солодощами.

Сподіваємось, що кожен випускник обере правильний шлях у своєму житті та здійснить свої мрії.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams