СТОП насильству

21022019001Насильство завжди пов’язано з протиправними діями однієї людини стосовно іншої. Перший захист — знати свої права і знати до кого звернутися.

Домашнє насильство – найпоширеніше насильство в нашій країні. Насильство не є приватною чи сімейною справою, але є проблемою, що зачіпає суспільні інтереси, і тому вимагає ефективних дій збоку держави.

Чи можна протидіяти насильству у сім’ї? Чи знаємо ми що називати конфліктом, а що є насильством? Хто може надати допомогу? Що має робити держава?

21022019002Ці та інші питання щодо насильства були розглянуті 20.02.2019 року на тематичному заході, який був проведений Косівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Косівським районним сектором філії державної установи «Центр пробації» для осіб, які перебувають у них на обліку. Учасникам було надано роз΄яснення щодо Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким посилено заходи впливу на сімейного дебошира. Відтак порушник може опинитися за ґратами на термін до шести місяців. Крім того, згідно з рішенням суду після зверненням потерпілої сторони стосовно порушника виноситься обмежувальний припис.      

Також був проведений відеолекторій, в якому докладно описано ситуації та шляхи вирішення проблем без застосування насильства. Немає рецепту на усі випадки життя, тому що ситуації можуть бути дуже-дуже різними. У різних людей різні духовно-моральні сили, різні можливості. Те, що один може сам осмислити, зрозуміти і змінити ситуацію, інший - не в силах. Але боротися з насиллям просто необхідно для нормального повноцінного життя.

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams