Проведено захід «Що треба знати про туберкульоз»

07032019086Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом, який має на меті привернути увагу суспільства до даної проблеми, а також донести інформацію до нашого молодого покоління про глобальну епідемію туберкульозу.

Косівським РЦСССДМ з 01.03 по 31.03.2019 року проводиться інформаційно-просвітницький місячник до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом  «Антитуберкульоз». В рамках цього місячника 06.03.2019 року в Середньоберезівській ЗОШ I-IIIст. з старшокласниками було проведено захід «Що треба знати про туберкульоз», адже саме навчання молоді основам санітарної грамотності може дати значну користь у протидії туберкульозу та в майбутньому зберегти здоров’я і життя українських громадян.

07032019087Перед учнями виступили  медична сестра Середньоберезівської ЗОШ I-IIIст. Геник Світлана Олегівна та фахівець із соціальної роботи Серьогіна Галина Василівна, які розповіли про  шляхи передачі  туберкульозу, основні симптоми захворювання. Особлива увага була приділена методам діагностики та профілактики туберкульозу, наголошено на тому, що кожен свідомий громадянин повинен дбати про своє здоров’я.

По завершенню лекції всім учасникам заходу роздано інформаційні листівки з профілактики захворюваності на туберкульоз.

Серьогіна Г.В.
фахівець із соціальної роботи

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams