Проведено захід «Що таке туберкульоз, як його виявити»

25032019013Щороку 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. В рамках інформаційно-просвітницького місячника до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, 21березня в малому залі райдержадміністрації було проведено захід «Що таке туберкульоз, як його виявити» для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом.

Захід був організований Косівським РЦСССДМ за сприяння районної державної адміністрації, Косівського фтизіопульмонологічного диспансеру та Косівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації»  в Івано-Франківській області.

Із вступним словом виступив перший заступник райдержадміністрації Богдан Марчук.

25032019013

Лікар-фтизіатр Кучерявинко Віктор Володимирович надав вичерпну інформацію про таку важку хворобу, як туберкульоз, яка є всюди і будь-хто може захворіти. Завдяки сучасній медицині на сьогоднішній день ця хвороба є виліковною. Основними завданнями в боротьбі з туберкульозом є своєчасне виявлення, правильно підібрані медикаменти, дотримання режиму лікування, і саме тоді буде позитивний результат. Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом. Без належного лікування ця хвороба може бути смертельною.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе громадянам вберегтися від такого важкого захворювання як - Туберкульоз.

Центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams