Привітання молодих матерів з нагоди Дня матері

14052019010Рід людський, наше життя і все найшанованіше на Землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

14052019011Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День матері. Цьогоріч це свято припало на 12 травня. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. В цей святковий день жінки України отримують вітання, подарунки, в їх честь проводяться різноманітні святкові заходи. Хотілося б, щоб не тільки у цей день, але й щодня кожна українська матір відчувала шанобливе та поважне ставлення з боку дітей та суспільства.

11 травня, напередодні Дня матері, працівники сектору молоді та спорту райдержадміністрації (Мельничук М.Д. – завідувач сектору) та Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Андрусяк В.В. – директор) привітали з Днем матері породіль у КНП “Косівській центральній районній лікарні”. Молодим матерям вручено пам’ятні подарунки.

14052019012Спасибі за ласку, за щире тепло

Недоспані ночі, турботи й добро.

Здоров’я міцного Вам зичимо щиро,

Любові і радості, злагоди й миру!

Дорогі наші матері! Поваги Вам, шани від людей та Божого благословення. Доземний Вам уклін та щира подяка!

 

Ольга МАКСИМІВ,
заступник директора –
начальник відділу соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

1405201901314052019014

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams