Відбувся районний фестиваль творчості “Повір у себе"

2005201900317 травня 2019 року відбувся черговий районний фестиваль творчості для дітей з обмеженими функціональними можливостями “Повір у себе”.  Даний фестиваль організували відділ освіти райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Центром дитячої творчості.

20052019004Фестиваль розпочато благословенням отця Романа Іванюлика та спільною молитвою. З привітальним словом до учасників звернулись Володимир Козьменчук - начальник відділу освіти райдержадміністрації та Віталій Андрусяк – директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Для дітей, батьків та гостей фестивалю свої танцювальні та музичні виступи представили вихованці Центру дитячої творчості. Ведуча Надія Кіт допомогла дітям познайомитись один з одним та розкрити свої уміння.

20052019005Безпосередні учасники конкурсу демонстрували свої таланти в таких номінаціях: літературна творчість, музичне мистецтво, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво. В кожну роботу вкладено не просто працю, а душу наших талановитих діток.

Всіх учасників фестивалю нагороджено грамотами та подарунками.

Свято проходило у теплій атмосфері добра, любові та натхнення.

20052019006Висловлюємо щиру подяку співорганізаторам за ініціативність, дітям за їхню працю та наполегливість у розвитку творчості, а їхнім батькам — за теплоту, любов та ласку.  Бажаємо всім міцного здоров'я, добра, любові  та злагоди.

П’ять учасників фестивалю візьмуть участь в обласному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе”.

Наталія ЧОРНИЩУК,
провідний фахівець
із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams