Проведено екскурсію в науково-просвітницький центр НПП “Гуцульщина” з нагоди відзначення Дня батька

19062019005Цього року в Україні затверджено нове офіційне свято — День батька, яке відтепер буде відзначатися в нашій країні на державному рівні. Його відзначатимуть у третю неділю червня.

19062019006З цієї нагоди, 19 червня 2019 року Косівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Косівською центральною районною бібліотекою для дітей організовано та проведено екскурсію в науково-просвітницький центр НПП “Гуцульщина” для дітей із сімей учасників АТО, дітей із внутрішньо переміщених сімей та для учасників клубу “Дитячий бібліовояж”.

Цього дня діти відвідали кімнати-музеї, які діють при науково-просвітницькому центрі, де знаходяться лікарські рослини, геології, мікології, дендрології, орнітології; гербарна кімната, кімната фітокомпозицій, ентомології, зоології. Також діти прослухали цікаву розповідь про різноманіття рослинного і тваринного світу НПП “Гуцульщина” та його охорону, дізналися для себе багато нового та корисного.

19062019007Завідувач центральної районної бібліотеки для дітей Копчук Марія Іванівна розповідала дітям про те, що людині потрібно бути в гармонії з природою й берегти її, бо без неї вона просто не зможе прожити. Чим сильніше людство руйнує природу, тим жорсткіші відповідні дії воно від неї отримує.

Даний захід дав зрозуміти дітям наскільки важливо берегти землю та природу нашої Батьківщини.

                      Галина СЕРЬОГІНА,
провідний фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

1906201900819062019009

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams