Відбувся похід на Терношорську Ладу для сімей учасників АТО з нагоди відзначення Дня молоді

27062019000Нещодавно сім’ї учасників АТО разом з працівниками Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснили похід до унікального комплексу “Терношорська Лада”, яка розташована між селами Яворів та Снідавка на території ландшафтного парку «Гуцульщина».

Захід проводився з метою відзначення Дня молоді, яке щорічно відзначається в останню неділю червня. Гідом походу був завідувач Косівської філії ОДЦТКУМ Юрій Ласитчук.

27062019001Кам’яна брила, відома як Терношорська Лада, є стародавнім зображенням вагітної жінки, що повністю вкладається в канонічний праобраз Великої Матері, без обличчя, але з обрисом тулуба і правої руки, що прикриває живіт.

Маршрут розпочався з Буковецького перевалу, дорогою вийшли на водоспад Терношорський Гук. Хоча його висота лише 3м, виглядає він дуже мальовниче. Поруч з ним розташоване джерело з сірководневою водою, яку діти та дорослі мали змогу спробувати.

Учасники АТО зі своїми сім’ями вперше побували в цьому мальовничому місці, побачили неймовірну красу рідного краю, дізналися історію цього місця. Учасники походу залишилися задоволеними. Вважають, що варто сюди піти і побачити все на власні очі.

Галина СЕРЬОГІНА
провідний фахівець із
соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

2706201900227062019003

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams