Відвідано сім`ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах

1707201900316 липня 2019 року в рамках роботи спеціалізованої служби “Мобільний консультативний пункт” відбувся виїзд в с.Річка з метою обстеження житлово-побутових умов сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах за участю фахівця із соціальної роботи Косівського РЦСССДМ та старшого інспектора ювенальної превенції сектору превентивної діяльності Косівського ВП ГУНП.

Із сім`ями проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та недопущення зловживання спиртними напоями, покращення житлово-побутових умов проживання. З однією із сімей, яка знаходиться під соціальним супроводом РЦСССДМ, обговорено план проведення косметичного ремонту будинку, заміну вікон та інші соціально-побутові питання.

Крім того, на одну із сімей складено адміністративний протокол згідно статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки в будинку було не прибрано (довгий час не прибиралося), в матері були наявні ознаки алкогольного сп`яніння, що фіксувалося неодноразово.

Крім того, проведено соціальну роботу у сільській раді з метою отримання інформації про сімей, в яких є ризик виникнення складних життєвих обставин.

Косівським РЦСССДМ спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації та сектором превентивної діяльності Косівського ВП ГУНП періодично здійснюються виїзди по населених пунктах району з метою попередження безвідповідального батьківства та соціального сирітства.

Василь ГАЛИК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams