Відбулось засідання робочої групи з питань функціонування в Косівському районі патронатної сім’ї

01082019000Нещодавно у приміщенні райдержадміністрації відбулась робоча нарада з питань функціонування в районі патронатної сім’ї.

01082019001На зустрічі були присутні: Микитюк Р.С. – директор Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Кічеряк В.В. – голова Косівської райдержадміністрації, Андрусяк В.В. – директор Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Книщук Р.М. – завідувач сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації, Радиш С.В. – старший інспектор ювенальної превенції сектору превентивної діяльності Косівського ВП ГУНП, Мицкан О.Я.– перший заступник начальника УПСЗН райдержадміністрації, Томич Г.В. - начальник відділу соціальних допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Грепіняк О.Ю. – фахівець із соціальної роботи Косівського РЦСССДМ, Таринська Ю.В. – патронатний вихователь.

01082019002Обговорено основні проблеми, які виникають при влаштуванні дітей в сім’ю патронатного вихователя: збір необхідної документації для передачі дітей у сім’ю патронатного вихователя та здійснення соціального супроводу сім’ї, з якої тимчасово влаштовано дітей у сім’ю патронатноговихователя.

Після обговорення проблемних питань здійснено візит у сім’ю, яка опинилась у складних життєвих обставинах та діти з якої влаштовані у патронатну сім’ю. На даний час мати займається створенням належних умов проживання. Сім’я перебуває під соціальним супроводом, в ході якого матері надаються рекомендації щодо відповідального батьківства, здійснюється контроль за раціональним використанням соціальних виплат, проводиться роз’яснювальна робота щодо недопустимості вживання алкогольних напоїв. Мати спілкується та підтримує контакти з дітьми, коли проявляє бажання.

01082019003Сподіваємось, що мати виконає всі надані їй настанови щодо створення належних умов проживання, змінить свій спосіб життя, і діти повернуться додому.

Оксана ГРЕПІНЯК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams