Проблема булінгу в шкільному середовищі

1309201900013.09.2019 року в пиміщенні Косівської райдержадміністрації відбулась зустріч суб'єктів соціально роботи з нагоди  Всеукраїнського тижня протидії булінгу. Даний захід відбувся з ініціативи правоохоронних органів. На зустрічі були присутні працівники ювенальної превенції Косівського ВП ГУНП, Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрцаії та Косівського бюро правової допомоги.

13092019001Проблема булінгу сьогодні досить актуальна. Особливо прикро коли мова йде про насильство над дітьми і учасниками цього процесу виступають діти. Сучасне слово “булінг” сьогодні знайоме кожному. Україна в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів. Тривалі агресивні дії щодо іншого в світі називають булінгом. Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини – все це може стати причинами цькування дитини.

Учасники зустрічі спільно обговорили процес булінгу у школах нашого району та можливі  шляхи його попередження. Визначили спільний план організації та проведення профілактичних заходів у школах району, адже профілактика – найкращі ліки від будь-яких хвороб, у тому числі від соціально-небезпечної та протиправної поведінки.

Ольга Максимів
заступник директора -
начальник відділу
соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

13092019002

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams