Зустріч учасників мобільної бригади щодо протидії домашнього насильства

24092019014Побиття чоловіком дружини чи психологічні приниження будь-кого з членів родини досі часто вважають "сміттям, яке не варто виносити з дому". Від 11 січня цього року в Україні набули чинності зміни до Кримінального кодексу, що визнають системне насильство в сім'ї злочином. Крім того, вже рік, як діє закон про протидію та запобігання домашньому насильству, який визначив 16 категорій людей, щодо яких може чинитися таке насильство. Зараз це не лише дружина, дитина, чоловік це й бабусі, дідусі, колишнє подружжя, люди, які мають спільну дитину чи живуть у громадянському шлюбі, наречені, брати, сестри. Дуже важливо, що віднині дитина, яка стала свідком насильства в своїй родині, також визнається його жертвою і має право на всі відповідні соціальні, медичні, психологічні й правові послуги.

2409201901524.09.2019 року Косівським РЦСССДМ проведено зустріч учасників мобільної бригади щодо протидії домашнього насильства з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Метою даного заходу є профілактика насильства в сім'ях, де існує найбільший ризик виникнення насильства. Учасники заходу активно включалися в обговорення проблеми насильства, яка є актуальною у цілому світі. Перед учасниками виступили представники Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; управління праці та соціального захисту населення, Косівського бюро правової допомоги та Косівського відділу поліції.

24092019016Насильство живиться покорою та страхом. Не можна боятися та мовчати. Побороти насильство можна тільки тоді, коли про нього заявити. Сподіватись на те, що насильство вдруге не повториться марно. Насильство безперервний процес, якщо його не зупинити вчасно.

Косівським РЦСССДМ

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams