30 вересня — День усиновлення!

30092019000Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її. 30 вересня  в Україні відзначається День усиновлення, який співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. У цей день хочеться привітати тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні, а також самих усиновлювачів, які подарували дітям шанс мати повноцінну родинну. Це завжди свято люблячої та міцної сім'ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

3009201900130 вересня працівники Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації провели щорічну акцію з нагоди Дня усиновлення, метою якої є привернення уваги громадськості до проблеми сирітства та пропагування сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Наша держава активно підтримує розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сьогодні в Україні існують чотири форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: усиновлення (удочеріння); опіка, піклування; прийомна сім’я; дитячий будинок сімейного типу. Усиновлення - оформлена рішенням суду передача на виховання в сім`ю неповнолітньої дитини на правах сина чи дочки (таємна форма). Усиновлення є найбільш пріоритетною формою влаштування дітей, адже засвідчує справжні батьківські почуття людини, яка хоче взяти на виховання дитину.

30092019002

Опіка, піклування– встановлюється переважно родичами над дітьми, які залишилися без батьківського піклування. Прийомна сім’я– це сім’я або особа, що не перебуває у шлюбі і добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1до 4 дітей на виховання та спільне проживання. Дитячий будинок сімейного типу– це сім`я або особа, що не перебуває у шлюбі і добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 5 до 10 дітей на виховання та спільне проживання. В кожній із таких сімей дитина отримує шанс мати повноцінну родину та батьків.

Хочемо привітати зі святом та подякувати усім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям за їх добро, нелегку працю та терпіння, за те, що роблять щасливими дітей. 

У дитини запитують, - Скільки у тебе рук?- Дві. - А чому дві? - Щоб одною ручкою триматись за маму, а іншою за тата.

30092019003Нехай у кожної дитини будуть зайняті обидві ручки!!!

 

Якщо хтось має бажання прийняти дитину в свою родину звертайтесь:

м. Косів, майдан Незалежності, 11, кабінет 24, тел. 2 22 98

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Оля Максимів
заступник директора -
начальник віділу соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

30092019004300920190053009201900630092019007

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams