Інформативна зустріч Косівського районного центру соціальних служб для сім΄ї, дітей та молоді із суб΄єктами соціальної роботи

18102019015Відповідно до плану спільних заходів Косівського районного центру соціальних служб для сім΄ї, дітей та молоді та Косівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області 18 жовтня 2019 року було проведено спільну інформативну зустріч із працівниками райдержадміністрації, центру пробації, ювенальної превенції, служби у справах дітей та фахівців із соціальної роботи з метою обміну інформацією по неповнолітніх засуджених до покарань, не пов΄язаних з позбавленням волі.

В даному заході взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук.

Працівниками було окреслено першочергові проблеми у роботі із неповнолітніми, здійснення контролю за поведінкою неповнолітніх, надання якісних послуг сім΄ям даних осіб та інше.

18102019015На обліку у центрі соціальних служб для сім΄ї, дітей та молоді перебуває троє неповнолітніх осіб, які скоїли правопорушення, не пов΄язане із позбавленням волі. Всі особи охоплені послугами центру та з ними проводиться соціально-виховна робота із залученням батьків.

Такі заходи вкрай необхідні для плідної співпраці між суб΄єктами соціальної роботи та проведення якісної індивідуальної роботи із особами, засудженими до покарання без позбавлення волі.

Ольга Максимів,
заступник директора Центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams