Здорова сім`я — здорова нація

04112019007Протягом жовтня 2019 року в рамках інформаційно-просвітницького місячника “Відповідальність починається з мене” Косівським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було проведено зустрічі із сім`ями та дітьми з різних категорій населення. Дані заходи проходили в с.Яворів, с.Пістинь, с.Вербовець, смт.Кути, м.Косів.

04112019008Фахівці із соціальної роботи провели інформаційні лекції, роз`яснювальні бесіди, тренінги щодо профілактики шкідливих звичок, недопущення насильства в сім`ї, необхідності бережливого ставлення до навколишнього середовища тощо. Діти активно брали участь в обговоренні даних питань, малювали тематичні малюнки, відповідали на питання. Наприкінці заходу для дітей було організовано солодкий стіл.

04112019009Завдяки подібним заходам у дітей уже змалку формується негативне ставлення до шкідливих звичок, виробляються навички бережливого ставлення до навколишнього середовища, а також неприйняття будь-яких проявів насильства відносно себе чи своїх близьких.

Василь ГАЛИК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

 

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams