“Подаруй оберіг учаснику АТО!”

1104201700606 квітня 2017 року у приміщенні Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч спеціалістів, фахівців та волонтерів Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та керівників Яблунівського центру дитячої творчості і їхніх гуртківців.

11042017007Метою зустрічі було виготовленняоберегів для учасників АТО, які волонтериохоче погодились доставити на Схід України. Зважаючи на те, щонаближаються Великодні свята, учасники зустрічі вирішили виготовити обереги у формі писанок. Керівник гуртка “Виготовлення сувенірів” Гургулович Ірина Григорівна та керівник гуртка “Конструювання та моделювання одягу” Боячук ЄвгеніяМихайлівна провели майстер-клас по виготовленні Великодньої писанки. У заході взяли участь 30 осіб, з них: 16 дітей-учнів Яблунівської, Стопчатівської та Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Волонтери Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виготовляли писанки-обереги з різних видів круп, макаронів та засушених ягід, вихованці гуртка “Конструювання та моделювання одягу» виготовляли писанки-обереги з клаптиків синьо-жовтої тканини, а вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» - зі шматочків вишитих зразків тканини.

11042017008В результаті було виготовлено 42 писанки-обереги, 1 картина з трьома прикріпленими до неї виготовленими писанками, 2 виконані крупами на ватмані Герби України та 11 малюнків-побажань для наших дорогих захисників.

Всі обереги було передано волонтерам Центру та активістамгромадського об’єднання  "Еко-Прес" для того, щоб вони змогли доставили подарунки в зону АТО ще до Великодня.

Центр соціальних служб щиро дякує всім учасникам заходу «Подаруй оберіг учаснику АТО!» і запрошує до співпраці та волонтерської діяльності всіх бажаючих.

 

Оксана ДОЛІШНЯК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

1104201700911042017010

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams