Відбувся захід «Потребуючій сім’ї - увага та підтримка»

2804201702326 квітня 2017 року в будинках культури м.Косів та смт.Кути за сприяння німецької благодійної місії “FriedensBote”, благодійної організації “Український благодійний фонд “Наші діти”, громадської організації “Ліга соціальних працівників” та Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся захід «Потребуючій сім’ї — увага та підтримка».

28042017024Захід проводився для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей та осіб з обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт, сімей учасників АТО та внутрішньо-переміщених сімей.  В заході взяли участь близько 400 дітей та 450 дорослих.

Захід розпочався урочистим привітанням з пройдешніми Великодніми святами, після якого проведено концертну програму.  З метою підтримки таких сімей дітям було вручено подарункові набори, а дорослим надано гуманітарну допомогу одягом. Було приємно бачити щасливі посмішки дітей та вдячність дорослих за підтримку.

 Косівський районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  висловлює щиру подяку представникам німецької благодійної місії “FriedensBote” за надані подарунки та одяг. Надіємося на подальшу співпрацю.

Галина СЕРЬОГІНА,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

2804201702528042017026

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams