Відбулась зустріч суб'єктів із соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами

11052017000Майже три роки, в зв'язку з проведенням антитерористичної операції на Сході України, до Косівського району приїжджають внутрішньо переміщені особи. Протягом даного періоду до району прибуло майже 150 осіб, частина сімей переїхала в інші міста, де є більша імовірність працевлаштуватись, або з інших причин вибули з району. Станом на травень 2017 року в районі проживає 53 особи з числа переселенців.

11052017001У даних сімей періодично виникають запитання, щодо оформлення, продовження документів та багато інших важливих запитань, які зустрічаються в індивідуальному порядку з сім'ями. Проте виникають і певні труднощі через потребу в більшій обізнаності у законодавстві та нормативно-правових актах, які діють у сфері системи обліку і соціальної допомогивнутрішньо переміщеним особам. 

5 травня, в приміщенні Косівської РДА, проведено зустріч суб'єктів із соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами. Розпочав дану зустріч перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук і директор Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталій Кічеряк.

11052017002Також, було запрошено спеціалістів, які ведуть роботу із внутрішньо переміщеними особами даних організацій: управління праці та соціального захисту населення РДА, управління пенсійного фонду України в Косівському районі Івано-Франківської області, районного центру зайнятості, відділу освіти РДА, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ощадбанку, районної державної міграційної служби, Косівського бюро правової допомоги. Спеціалістами надано інформацію про комплекс послуг, які надає кожна організація. Внутрішньо переміщені особи мали можливість висловити свої думки, задати турбуючі питання. Усі запрошені суб’єкти соціальної роботи дали відповіді на хвилюючі запитання та надали інформацію про можливі шляхи вирішення проблем. 

11052017003Зустрічі є надзвичайно важливими, особливо для даної категорії сімей, адже внутрішньо переміщені особи мають можливість отримати потрібну інформацію від компетентних працівників.

Головний спеціаліст
відділу соціальної роботи
Наталія Чорнищук

gartellin

AV

Sluh

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)