Відбулась зустріч суб'єктів із соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами

11052017000Майже три роки, в зв'язку з проведенням антитерористичної операції на Сході України, до Косівського району приїжджають внутрішньо переміщені особи. Протягом даного періоду до району прибуло майже 150 осіб, частина сімей переїхала в інші міста, де є більша імовірність працевлаштуватись, або з інших причин вибули з району. Станом на травень 2017 року в районі проживає 53 особи з числа переселенців.

11052017001У даних сімей періодично виникають запитання, щодо оформлення, продовження документів та багато інших важливих запитань, які зустрічаються в індивідуальному порядку з сім'ями. Проте виникають і певні труднощі через потребу в більшій обізнаності у законодавстві та нормативно-правових актах, які діють у сфері системи обліку і соціальної допомогивнутрішньо переміщеним особам. 

5 травня, в приміщенні Косівської РДА, проведено зустріч суб'єктів із соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами. Розпочав дану зустріч перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук і директор Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віталій Кічеряк.

11052017002Також, було запрошено спеціалістів, які ведуть роботу із внутрішньо переміщеними особами даних організацій: управління праці та соціального захисту населення РДА, управління пенсійного фонду України в Косівському районі Івано-Франківської області, районного центру зайнятості, відділу освіти РДА, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ощадбанку, районної державної міграційної служби, Косівського бюро правової допомоги. Спеціалістами надано інформацію про комплекс послуг, які надає кожна організація. Внутрішньо переміщені особи мали можливість висловити свої думки, задати турбуючі питання. Усі запрошені суб’єкти соціальної роботи дали відповіді на хвилюючі запитання та надали інформацію про можливі шляхи вирішення проблем. 

11052017003Зустрічі є надзвичайно важливими, особливо для даної категорії сімей, адже внутрішньо переміщені особи мають можливість отримати потрібну інформацію від компетентних працівників.

Головний спеціаліст
відділу соціальної роботи
Наталія Чорнищук

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams