«Дитячий простір» у Івано-Франківську

110520170046 травня 25 дітей з Косівщини взяли участь у благодійному проекті «Дитячий простір» в рамках Міжнародного мистецького Фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір», який відбувся у м. Івано-Франківськ. Організаторами поїздки дітей з району були відділ освіти райдержадміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служба у справах дітей райдержадміністрації. Учасниками проекту стали діти різних категорій з усієї області.

11052017005Діти побували у академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені І. Франка на показі вистави «Красуня і чудовисько»; стали учасниками фотофлешмобу та склали карту України з пазлів, що символізувало їх любов до України: єдиної та нероздільної. Перед учасниками фестивалю з привітальним словом виступив Міністр культури України, Нищук Євген Миколайович, та керівництво області.

Після запланованих заходів діти мали можливість пройтись святковими вулицями  Івано-Франківська. Сподіваємось, що всі діти залишились задоволені  поїздкою та отримали багато позитивних емоцій.

1105201700611052017007

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams