ВІДБУЛИСЯ СВЯТКУВАННЯ З НАГОДИ ДНЯ МАТЕРІ

1605201701014 травня по всій Україні проводились різні заходи з нагоди святкування Дня матері. Не стала винятком і Косівщина, зокрема села Середній Березів та Баня-Березів. Побувавши на святкуваннях в цих населених пунктах, здавалося, що ти потрапив у казку.

16052017011У Середньому Березові дійства відбувалися у приміщенні актового залу Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У святкуваннях взяли участь вихованці дитячого садочка «Березунчик», учні школи та фольклорний аматорський колектив, учасниками котрого є активні жителі села.

Своєю галантністю відзначились справжнісінькі джентльмени-дошкільнята, котрі показали для своїх мініатюрних дам та всіх присутніх чудовий номер з капелюхами. Дівчатка, неначе хмаринки в біленьких платтячках, граціозно представляли свої таланти. Діти, ставши на коліна, просили в нашої небесної Неньки, Пречистої Діви Марії, здоров’я для своїх земних матерів та нашої спільної неньки – України.

16052017012Хор дівчаток, одягнених на стародавній лад у вишиванки та шилінові спідниці, з вплетеними в коси червоними стрічками, зачаровував своїми піснями. Неймовірно тепло стало на душі, коли троїсті музики зіграли справжню «Березівську гуцулку», а учні школи старанно відтворили її в танці.

Хочеться відзначити аматорський хор села, до складу якого входить як еліта села, району та, навіть  області, так і прості селяни-роботяги. Кожна пісня виконувалась під заспіви та супроводжувалась музичним супроводом баяна, скрипки та сопілки. Свято наповнювала лірична, патріотична і навіть жартівлива атмосфера.

На закінчення свята, учениці 6 класу ще раз наголосили на тому, що в житті кожної людини є три матері: Небесна, земна та Мати-Батьківщина, котрих ми маємо берегти, як зіницю ока. Весь зал, приєднавшись до учасників хору, стоячи заспівав «Многая літа».

16052017013

У Баня-Березові святкуванням передували батьківські збори, у приміщенні Баня-Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Саме ж святкування Дня матері відбувалося у приміщенні сільського Будинку культури. У заході взяли участь учні Баня-Березівської школи, славнозвісний хор села – «Кришталь» та фольклорний колектив «Веселі баньини».

Приємно вразила велика кількість дітей, котрі вміють грати на різних музичних інструментах: гітарах, сопілках. Учні декламували вірші та вміло сплітали свої вміння у веселі ритмічі танки.

Сільський чоловічий хор «Кришталь», участь в якому бере інтелігенція села, славнозвісні музиканти та, навіть сільський священик, своїм виконанням змусив затамувати подих.

І ось на сцені з’являється фольклорний колектив “Веселі баньини». Зал потопає у реготі. Такого професійного виконання залишається тільки побажати сучасним акторам. Сценки зі звичайного сільського життя змушують повірити в те, що ти знаходишся не в залі, а сам є активним учасником дійства. Згаданою сценкою колектив представлятиме Івано-Франківську область на Всеукраїнському фестивалі «Великдень у Космачі». Також майстерно відтворений цикл коломийок і великодніх гаївок.

16052017014

Насамкінець, вітальне слово від організаторів свята та «Многая літа» під професійним керівництвом отця Михайла Дрогомирецького.

Від імені Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та від себе особисто, як від матері, хочеться подякувати всім, хто взяв участь у  святкуваннях. Приємно, що традиції нашого народу відтворюються у народному фольклорі, що ми доносимо свої патріотичні настрої до дитячих сердець та привчаємо їх любити і поважати берегиню домашнього вогнища — матусю. Хочу всім   побажати міцного здоров’я, творчої наснаги, щирих поціновувачів свого  таланту, багато творчих років та плідної праці на культурній ниві.

Провідний спеціаліст
Косівського РЦСССДМ
Іванна БОДРУГ

gartellin

AV

Sluh

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)