ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ”ПОВІР У СЕБЕ”


2405201701317 травня відбувся обласний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Повір у себе” в приміщенні Івано-Франківського академічного театру ляльок ім.Марійки Підгірянки. На даний фестиваль було запрошено по декілька талановитих дітей з обмеженими функціональними можливостями з усіх районів області. 

24052017017За сприяння голови Косівської районної ради Ванджурака Павла Івановича наш район представляли 5 конкурсантів, а саме Зеленчук Анна (с.Старі Кути), Гайовий Максим (м.Косів), Пасайлюк Богдана (с.Вербовець), Малявська Марія (м.Косів), М'якішева Тетяна (м.Косів).

Діти продемонструвати свої здібності в таких номінаціях: Зеленчук Анна - музичне мистецтво, талановита дівчинка з надзвичайним даром, виконала дві пісні “Ой у вишневому садку” і “В чистім полі”, Гайовий Максим - літературна творчість (виконав вірш “Батьківщина”); інші учасники представили свої роботи в номінації образотворче мистецтво.

24052017015Концертна зала була охоплена прекрасним співом та декламуванням віршів, зал з захопленням насолоджувався виступом дітей і щиро їм аплодував. На закінчення свята усі запрошені учасники фестивалю були нагороджені дипломами та призами.

Також для учасників фестивалю організовано святковий обід. За святковим столом діти мали змогу поспілкуватись з друзями, поділитись враженнями. 

З яскравими спогадами діти повернулися додому. Хочеться побажати всім учасникам світлої, щасливої, радісної життєвої дороги наповненої яскравим різнобарв'ям.

Віталій Кічеряк
Директор Косівського РЦСССДМ

2405201701424052017016

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams