Безпечний відпочинок

31052017006Літо – чудова пора! Це пора цікавих пригод, прогулянок, приємних зустрічей та відпочинку. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем, ми маємо подбати про свою безпеку та, особливо, безпеку наших дітей заздалегідь.

Влітку, коли діти мають багато вільного часу, вони починають шукати пригод, щоб задовільнити свою цікавість та вивільнити енергію. Діти беруть участь у екстримальних розвагах, які нерідко закінчуються плачевно. Тому батьки повинні бути пильними: знати де і з ким знаходяться їх діти.

Дуже багато шкідливих порад діти черпають в інтернеті, які потім намагаються втілити в життя. Підростаюче покоління користується інтернетом більше, ніж дорослі. Всесвітня мережа переповнена інформацією (порнографією, сценами насильства) здатної зашкодити незміцнілій дитячій психіці. Крім цього, постійно перебуваючи у віртуальному світі, діти втрачають потребу, так і здатність спілкуватися з реальними людьми. Дитина має більше шансів стати залежною від інтернету. Постійне перебування в мережі призводить до того, що діти мало рухаються, майже не бувають на свіжому повітрі. Це може стати причиною ожиріння, захворювань хребта, погіршення зору, безсоння, привести до проблем неврологічного характеру.

Щоб уникнути неприємних наслідків, батькам необхідно стежити за дітьми, чітко обумовлювати час, що ті можуть проводити в інтернеті. Потрібно перевіряти, що саме вони дивляться і читають, з ким спілкуються.

В літній час потрібно більше залучати дітей до активного відпочинку: проводити час на свіжому повітрі та дотримуватись здорового способу життя (раціональне харчування, відсутність шкідливих звичок, режим дня, позитивні емоції, заняття спортом, спілкування).

Влітку діти полюбляють також проводити час на річці, у лісі, дитячих майданчиках. Важливо, щоб дорослі проводили роз’яснювальні та профілактичні бесіди щодо правил безпечної поведінки у воді, у лісі, у відлюднених місцях, на дорозі.

Шановні батьки! Будьте уважнішими до дітей,пильними та обережними! Дбайте про безпеку власного життя та життя Ваших дітей.

Діти – наше майбутнє. Подбаймо, щоб воно було світлим та щасливим.

Оля Максимів
провідний спеціаліст
Косівського РЦСССДМ 

gartellin

AV

Sluh

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)