Проведено районний фестиваль “Повір у себе”

01062017002До Міжнародного Дня захисту прав дітей у районі проведено районний фестиваль творчості для дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями “Повір у себе”. Даний фестиваль організували районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (директор Кічеряк В.В.), районний відділ освіти райдержадміністрації (начальник Козьменчук В.Я.) спільно з службою у справах дітей (Буратинська О.Я.), Центром дитячої творчості (Соколюк М.В.) та районним Будинком культури (Звіздарик В.М.).

01062017003Доброта і милосердя - два крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги, особливо якщо це діти і дорослі, в яких виникають труднощі через стан здоров'я. Вони мають велике бажання жити, творити і розвивати свої здібності. Саме з метою виявлення творчих надбань дітей з функціональними обмеженнями, подолання їхньої ізольованості та привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді даної категорії щорічно проводиться даний фестиваль.

01062017004Перед початком свята до районного Будинку культури з усіх куточків району поспішали дітки. В їхніх очах світилась іскорка надії та радості. І не марно, адже в залі вони зустріли багато друзів, а з деякими познайомилися у ході фестивалю. 

01062017005Фестиваль розпочато благословенням отця Юрія. Привітальними словами до присутніх звернувся заступник голови Косівської районної ради Петричук В.В. Для дітей, батьків та гостей фестивалю свої танцювальні та музичні виступи представили вихованці Центру дитячої творчості під керівництвом Оксани Соколюк, Зоряни Романів, Максима Вацика та Тетяни Мицкан. Згодом виступили безпосередні учасники конкурсу, демонструючи свої таланти в чотирьох номінаціях: літературна творчість, музичне, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

01062017006Для всіх дітей даного заходу було вручено солодощі, які надав депутат Верховної ради Юрій Соловей. Також, благодійником виступила приватний підприємець Лідія Ярич. В кінці свята учасники фестивалю отримали грамоти, подарункові набори і солодкі подарунки.

До участі у заході залучились представники німецької благодійної місії «FriedensBote», які виступили з концертною програмою на духовну тематику, а на завершення заходу діти отримали подарункові набори і гуманітарну допомогу одягом від благодійної місії за участю громадської організації “Ліга соціальних працівників Косівського району”. Висловлюємо слова подяки всім, хто завітав на наше свято, долучився в допомозі тапроведенні, врученні подарунків та призів для дітей. А особливо найбільша подяка батькам, які виховують дитину з особливими потребами, за їхню турботу, чуйність, доброту та любов. Адже найкращим ліком є підтримка найрідніших людей. Бажаємо Вам міцного здоров'я, сил і наснаги, добра та щастя, любові і злагоди.

Директор
Косівського РЦСССДМ
Віталій КІЧЕРЯК

gartellin

AV

Sluh

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)