Талановиті діти Косівщини

060620170002 червня 2017 року з нагоди Міжнародного Дня захисту прав дітей, у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини, відбулася районна виставка творчих робіт «Гуцульщина. Дитячий погляд».

06062017001Організаторами заходу були сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини та Косівський районий центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У виставці були представлені роботи вихованців Косівського центру дитячої творчості, Яблунівського центру дитячої творчості, Косівської дитячої школи мистецтв та Кутської дитячої художньої школи. Учасниками виставки стали 66 дітей. Роботи були надзвичайно красиві, з глибоким змістом та недитячим поглядом на життя. Виставка вкотре довела, що в нашому краї ростуть талановиті діти, яких чекає велике майбутнє.

06062017002За сприяння сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації та Косівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді всім учасникам виставки врученограмоти та книги на  різну тематику.

Перед учасниками виставки з гарними привітаннями виступили Богдан Марчук – перший заступник голови Косівської районної державної адміністрації, Володимир Петричук – заступник голови районної ради, Віталій Кічеряк – директор Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Олександра Шиндро – головний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, Вікторія Яремин – директор Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

06062017003Окрім робіт дітей з Косівщини у виставці взяв участь юний художник з Одеси – Володя Бевз. Володя проілюстрував своїми малюнками вже декілька книжок.

Хочемо подякувати всім діткам, які взяли участь у виставці за їх наполегливу працю. Бажаємо всім і надалі розвивати свої уміння, таланти, здійснення мрій та щасливого мирного майбутнього.

Ми горді за наше підростаюче покоління!

Оля Максимів
провідний спеціаліст
Косівського РЦСССДМ

060620170040606201700506062017006

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams