Зустріч внутрішньо переміщених осіб з представниками благодійної організації “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії

06072017003Наболіло... Вже три роки, а ще скільки? Багатьох людей турбує дане питання. Виїзд сімей переселенців з окупованої території і тимчасове життя в Косівському районі  продовжується і надалі. І не завжди без труднощів. В кожної сім'ї свої турботливі питання, проте працівниками центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді постійно надаються консультації відповідно до потреб і сприяння в отриманні певних видів допомог.

06072017004         До “Дня родини” Центром організовано зустріч внутрішньо переміщених осіб з представниками благодійного фонду “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії. З даним благодійним фондом Центр співпрацює ще з 2014 року. Неодноразово фонд допомагав сім'ям: надавав грошову допомогу, гуманітарну допомогу одягом, ліками.

         Цього разу менеджер, заступник директора БФ “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії Бучовський Тарас Ігорович проінформував про проект Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” - “Створення Центрів Підтримки Сім'ї, як моделі інтеграції ВПО та місцевого населення в Україні” (СaritasPolska, 2017-2019).

         Даний проект включає можливі варіанти: курси іноземної мови, курси української мови, комп'ютерні курси (освоєння інтернету), культурні виїзди (етнос, побут, звичаї), екскурсії, відвідування басейну, поїздка до дельфінарію, катання на конях, дитячі туристичні походи, дорослі туристичні походи, дитячі гуртки, спортивні дитячі секції, праця з дітьми, поїздки до святих місць, туристині гуртки, зустрічі з успішними людьми, фотостудія, кулінарний клуб (обмін досвідом, страви різних народів) або особа може запропонувати свій варіант.

06072017005         В анкетному опитуванні внутрішньо переміщені особи мали можливість виділити ті варіанти, які їх найбільш цікавлять. Дане анкетування вивчається представниками благодійного фонду і якнайшвидше будуть реалізовувавтись найбільш бажані варіанти. Всі інші можливі варіанти допомоги будуть опрацьовуватись у ході зустрічей.

         В ході даної зустрічі внутрішньо преміщені сім'ї висловлювали  запитання про житло і інші турбуючі питання. Важливі поради і консультації надав перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, який завжди готовий допомогти кожному.

Ми єдині, а значить непереможні!

Наталія Чорнищук

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams