Зустріч внутрішньо переміщених осіб з представниками благодійної організації “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії

06072017003Наболіло... Вже три роки, а ще скільки? Багатьох людей турбує дане питання. Виїзд сімей переселенців з окупованої території і тимчасове життя в Косівському районі  продовжується і надалі. І не завжди без труднощів. В кожної сім'ї свої турботливі питання, проте працівниками центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді постійно надаються консультації відповідно до потреб і сприяння в отриманні певних видів допомог.

06072017004         До “Дня родини” Центром організовано зустріч внутрішньо переміщених осіб з представниками благодійного фонду “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії. З даним благодійним фондом Центр співпрацює ще з 2014 року. Неодноразово фонд допомагав сім'ям: надавав грошову допомогу, гуманітарну допомогу одягом, ліками.

         Цього разу менеджер, заступник директора БФ “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії Бучовський Тарас Ігорович проінформував про проект Міжнародного благодійного фонду “Карітас України” - “Створення Центрів Підтримки Сім'ї, як моделі інтеграції ВПО та місцевого населення в Україні” (СaritasPolska, 2017-2019).

         Даний проект включає можливі варіанти: курси іноземної мови, курси української мови, комп'ютерні курси (освоєння інтернету), культурні виїзди (етнос, побут, звичаї), екскурсії, відвідування басейну, поїздка до дельфінарію, катання на конях, дитячі туристичні походи, дорослі туристичні походи, дитячі гуртки, спортивні дитячі секції, праця з дітьми, поїздки до святих місць, туристині гуртки, зустрічі з успішними людьми, фотостудія, кулінарний клуб (обмін досвідом, страви різних народів) або особа може запропонувати свій варіант.

06072017005         В анкетному опитуванні внутрішньо переміщені особи мали можливість виділити ті варіанти, які їх найбільш цікавлять. Дане анкетування вивчається представниками благодійного фонду і якнайшвидше будуть реалізовувавтись найбільш бажані варіанти. Всі інші можливі варіанти допомоги будуть опрацьовуватись у ході зустрічей.

         В ході даної зустрічі внутрішньо преміщені сім'ї висловлювали  запитання про житло і інші турбуючі питання. Важливі поради і консультації надав перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, який завжди готовий допомогти кожному.

Ми єдині, а значить непереможні!

Наталія Чорнищук

gartellin

AV

Sluh

Panorams

Migrants UA RU 720x90

vlasny-dim
Pidtrymka-agro

Patronat

Оголошення

 • До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок +

  Державним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська Детальніше
 • Буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання +

  У червні-вересні 2018 року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінари для представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів Детальніше
 • ЗДІЙСНЮЄМО ФОРМУВАННЯ БАЗИ ДАНИХ ДІТЕЙ РАЙОНУ, ЩО ПОТРЕБУЮТЬ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ +

  Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації визначено структурним підрозділом райдержадміністрації, відповідальним за організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Організація Детальніше
 • «Пряма телефонна лінія» з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України +

  Щомісячно кожної останньої п’ятниці з 10:00 до 14:00 за телефоном 050 447 57 88 працюватиме «Пряма телефонна лінія» з експертами Детальніше
 • 1

Вітання

propozycii

23022017042

Президент України

uryad portal

Урядова гаряча лінія

bezviz

verhovna rada

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

Migrants UA RU 720x90

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косівська райдержадміністрація
у соціальних мережах
Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)