Екскурсія у Криївку-музей УПА і туристично-мистецький коплекс “Маєток Святого Миколая” у село Пістинь

24072017002Літо — пора шкільних канікул і відпочинку. Діти мають чимало вільного часу для розваг та отримання нових вражень. Для більш цікавого відпочинку Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  організовано транспорт  для екскурсії у Криївку-музей УПА і туристично-мистецький комплекс “Маєток Святого Миколая”,  що у селі Пістинь. В екскурсії взяло участь 14 дітей,   з них діти  учасників АТО, діти з обмеженими фізичними можливостями та діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

24072017003Діти відвідали “Криївку-музей УПА” де віднайдено бідон з добре збереженими документами збройного підпілля Коломийської округи початку 50-х років минулого століття та розглянули  світлини на яких висвітлено історичні події 50-х рр. Фахівець із соціальної роботи Віталія Гоюк провела для дітей екскурсійну мандрівку та розповіла історію згаданих років. Адже тут  вся історія УПА на численних  банерах великого розміру.

Тобто побачити й прочитати є що, тому дуже важливо побувати там для того щоб більш дізнатись про історію, яка відбувалась у минулому столітті на Косівщині.

Вражень, нових знань діти здобули чимало і це надзвичайно важливо знати своє минуле.

24072017004Побувавши у селі Пістинь група дітей завітала до “Маєтку Святого  Миколая”, адже кожен вірить у добро, справедливість, допомогу, якої інколи так не вистачає.  У комплексі «Маєток Святого Миколая», діти побачили надзвичайно цікаві світлиці Святого Миколая та його робочий кабінет, де він приймає гостей, працює разом зі своїми помічниками та переглядає листи дітлахів.

Також, побували у кімнаті-музеї природи та дізналися більше про рослини та тварин Карпат і відвідали ще декілька інших кімнат надзвичайно цікавих і вражаючих.

24072017005По закінчені екскурсії дітки зустріли Миколая, який провів з ними цікаву розмову і розважальні вправи, вручив дітям  альбом-розмальовку “Червонокнижні тварини Косівщини”,  за їхню уважність та слухняність.

Косівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку національному природньому парку “Гуцульщина”, зокрема Віталію Івановичу Ходану за можливість та організацію екскурсії для дітей.

Проведення даних екскурсій є надзвичайно важливо, діти краще вивчають історію своєї місцевості, пізнають один одного та цікаво проводять час.

 Провідний фахівець
Наталія Чорнищук

240720170062407201700724072017008

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams