ВИВЧЕННЯ ПЕРЕДОВОГО ДОСВІДУ

09 серпня на Косівщині, зокрема у центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді з моніторинговим візитом перебувала представник Міністерства соціальної політики, а саме начальник відділу нормативного забезпечення Управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України Галайдюк Вікторія Вікторівна у супроводі директора обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Микитюка Ростислава Степановича з метою вивчення діяльності районного центру .

Директор Центру Віталій Кічеряк поділився досвідом роботи з сімями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема надання соціальних послуг особам з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Позитивним прикладом роботи є побудова нового житла для особи вказаної категорії у селі Шешори завдяки співпраці Центру з органами місцевого самоврядування(сільського, районного та обласного рівня). Далі представник Міністерства ознайомилася з роботою фахівців із соціальної роботи. Прикладом роботи було показано діяльність фахівця із соціальної роботи, які надає послуги у смт. Яблунів, с. Стопчатів, с. Текуча, с. Акрешора Оксани Долішняк.
На завершення зустрічі Вікторія Вікторівна подякувала працівникам Центру за високі показники в роботі, так як Косівський районний центр соціальних служб є одним із кращих в області і по показниках соціальної роботи і по кількості працюючих фахівців із соціальної роботи.

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams