Зупинити насильство можна і треба!

2709201700120-22 вересня 2017 року в с. Гута Івано-Франківської області відбувся семінар-тренінг для підготовки фахівців з впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї або знаходяться в групі ризику.

Проведення даного семінару ініціював департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (в.о. директора Віталій Яворський). Навчання проводили досвідчені тренери Всеукраїнської громадської організації «Розрада»: Валентина Бондаровська, Тетяна Кульбачка, Ольга Куриленко, які є авторами методики.

27092017002

Серед запрошених учасників заходу був представник Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. У ході семінару з фахівцями були відпрацьовані навички та уміння необхідні для проведення індивідуальної та групової роботи з кривдниками, а також основні методики проведення психологічної діагностики причин насильницьких проявів агресивної поведінки людини. 25 учасників зхаходу отримали сертифікати та інформаційно-методичні матеріали, які допоможуть в районах Івано-Франківської області впроваджувати корекційні роботи з чоловіками, які вчиняють насильство.

В Косівському районі, як і в нашій державі загалом, сьогодні існує проблема домашнього насильства, про яку не можна мовчати. Домашнє насильство існує у всіх без винятку соціальних групах, з ним стикаються незалежно від рівня доходів, освіти й положення в суспільстві. Проте дуже часто воно приховується. Низький рівень довіри суспільста до представників держави, зокрема поліції, зменшує кількість звернень і зареєстрованих випадків домашнього насильства. Відсутність відповідальності за домашнє насильство ще більше провокує кривдників на застосування агресії. Але не можна мовчати і миритися з насильством, бо воно завжди йде по колу і за видимим примиренням зростає нова хвиля.

27092017003Застосування корекційних програм дасть можливість кривднику поглянути на себе зі сторони, переосмислити систему цінностей і загалом змінити свою поведінку. Інколи людина хоче щось змінити на краще в своєму житті, але самостійно цього зробити не може. Мотивована свідома участь у корекційних програмах допоможе кривдникам покращити якість свого життя та своїх близьких. Участь у корекційних програмах є анонімною.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за адресою:

Косівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

м. Косів, м-н Незалежності 11, тел. 2 22 98, 0673977115

Оля Максимів
Провідний фахівець
Косівського РЦСССДМ

Ласкаво просимо на Косівщину

AV

Panorams

Migrants UA RU 720x90

Patronat

bezviz

Оголошення

 • Косівське відділення Коломийської ОДПІ проведе безкоштовний семінар для платників податків +

  Косівське відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області 25 січня 2018 року проводить безкоштовний семінар для платників податків на Детальніше
 • Щодо виставкових заходів в Ісламській Республіці Іран +

  За інформацією від Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні в період з 30 січня по 2 лютого 2018 року в Детальніше
 • 1

Вітання

 • Привітання Богдана Марчука з нагоди Дня Соборності України! +

  Дорогі краяни! День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності Детальніше
 • 1

propozycii

23022017042

Президент України

kmu

Урядова гаряча лінія

Верховна Рада України

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)