Зупинити насильство можна і треба!

2709201700120-22 вересня 2017 року в с. Гута Івано-Франківської області відбувся семінар-тренінг для підготовки фахівців з впровадження корекційних програм для осіб, які вчинили насильство в сім’ї або знаходяться в групі ризику.

Проведення даного семінару ініціював департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (в.о. директора Віталій Яворський). Навчання проводили досвідчені тренери Всеукраїнської громадської організації «Розрада»: Валентина Бондаровська, Тетяна Кульбачка, Ольга Куриленко, які є авторами методики.

27092017002

Серед запрошених учасників заходу був представник Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. У ході семінару з фахівцями були відпрацьовані навички та уміння необхідні для проведення індивідуальної та групової роботи з кривдниками, а також основні методики проведення психологічної діагностики причин насильницьких проявів агресивної поведінки людини. 25 учасників зхаходу отримали сертифікати та інформаційно-методичні матеріали, які допоможуть в районах Івано-Франківської області впроваджувати корекційні роботи з чоловіками, які вчиняють насильство.

В Косівському районі, як і в нашій державі загалом, сьогодні існує проблема домашнього насильства, про яку не можна мовчати. Домашнє насильство існує у всіх без винятку соціальних групах, з ним стикаються незалежно від рівня доходів, освіти й положення в суспільстві. Проте дуже часто воно приховується. Низький рівень довіри суспільста до представників держави, зокрема поліції, зменшує кількість звернень і зареєстрованих випадків домашнього насильства. Відсутність відповідальності за домашнє насильство ще більше провокує кривдників на застосування агресії. Але не можна мовчати і миритися з насильством, бо воно завжди йде по колу і за видимим примиренням зростає нова хвиля.

27092017003Застосування корекційних програм дасть можливість кривднику поглянути на себе зі сторони, переосмислити систему цінностей і загалом змінити свою поведінку. Інколи людина хоче щось змінити на краще в своєму житті, але самостійно цього зробити не може. Мотивована свідома участь у корекційних програмах допоможе кривдникам покращити якість свого життя та своїх близьких. Участь у корекційних програмах є анонімною.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за адресою:

Косівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

м. Косів, м-н Незалежності 11, тел. 2 22 98, 0673977115

Оля Максимів
Провідний фахівець
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams