Відзначено День захисника України

13102017003У смт. Верховина, яку називають центром гуцульської культури знаходиться чимало музеїв, які розповідають про гуцульський побут та звичаї гуцулів. Серед них найпопулярнішим закладом серед туристів та місцевих відвідувачів є музей Гуцульської магії, в якому представлені речі, що використовували маги-мольфари та атрибутика карпатських знахарів, лікувальні трави та настоянки, якими лікували людей.

1310201700412 жовтня 2017 року саме в цей музей напередодні святкування Дня захисника України та Дня Українського козацтва, Косівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Косівським районним центром допомоги учасникам АТО спільно з Косівською районною спілкою учасників АТО організовано поїздку для учасників бойових дій.

Цікаву та змістовну екскурсію нам організувала екскурсовод  Галина, яка по закінченню лекторію, провела заговір на оберіг від вроків для учасників заходу. А фахівцями із соціальної роботи вручено подяки та пам’ятні подарунки учасникам бойових дій.

13102017005Також відвідано оглядову вежу, яка є не менш популярним місцем, де учасники бойових дій мали змогу розглянути  красиві краєвиди Чорногірського хребта та центральну частину Верховини, яка розташована на берегах річки Чорного Черемоша.      

Підготували:
Галина СЕРЬОГІНА
Людмила  ДОВБЕНЧУК
фахівці із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams