Підготовка до дорослого життя

19102017006Згідно Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та спільного наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України від 28.09.2007 № 3455/853«Про затвердження Порядку взаємодії центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та управлінь (відділів) освіти щодо підготовки до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів інтернатних закладів і шкіл соціальної реабілітації» Косівським РЦСССДМ налагоджено співпрацю з Яблунівською спеціальною школою-інтернат та Смодянською санаторною школою-інтернат. Щороку з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в даних закладах проводиться спільна робота з метою підготовки їх до самостійного, дорослого життя. Особлива увага приділяється вибору подальшої професії та визначення місця проживання.

З вересня 2017 року Косівським РЦСССДМ взято під соціальний супровід одного випускника Яблунівської спеціальної школи-інтернат. Протягом 2017-2018 навчального року планується провести ряд профілактичних та просвітницьких заходів на різну тематику: правила ефективного спілкування, вирішення конфліктних ситуацій, профілактика шкідливих звичок та протиправної поведінки, раціональне використання коштів, професійне самовизначення, планування сімейного життя та інше.

19 жовтня 2017 року з випускним класом Яблунівської спеціальної школи-інтернат проведено бесіда «Спілкування. Конфлікт та ефективне вирішення конфліктних ситуацій». Учасники проявили свою активність, тому захід був ефективним та цікавим.

Підготовка до дорослого самостійного життя – це основна дисципліна, яку повинен освоїти кожен випускник для того, щоб легко та без проблем крокувати у своє майбутнє.

Провідний фахівець
Косівського РЦСССДМ
Оля Максимів

Ласкаво просимо на Косівщину

AV

Panorams

Migrants UA RU 720x90

Patronat

bezviz

Оголошення

 • Косівське відділення Коломийської ОДПІ проведе безкоштовний семінар для платників податків +

  Косівське відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області 25 січня 2018 року проводить безкоштовний семінар для платників податків на Детальніше
 • Щодо виставкових заходів в Ісламській Республіці Іран +

  За інформацією від Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні в період з 30 січня по 2 лютого 2018 року в Детальніше
 • 1

Вітання

 • Привітання Богдана Марчука з нагоди Дня Соборності України! +

  Дорогі краяни! День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея соборності Детальніше
 • 1

propozycii

23022017042

Президент України

kmu

Урядова гаряча лінія

Верховна Рада України

Центральна виборча комісія

Національне агенство України з питань державної служби

Верховний суд України

«Академія державного управління»

Derjava

rzum

banner

Національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної опереції

 Антикорупційний портал

 bpd1

 dfsmsu

oblsapka2

OIzCZ

DiiNS

TiP

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ І МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Офіційний сайт Косівської районної ради

Just

ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області

Сайт Косівської центральної районної лікарні

Івано-франківський обласний центр зайнятості

egovinfua 71x180

Офіційний сайт редакції газети Гуцульський край

Освітянський вісник (Інформаційно-методичний бюлетень РМК та відділу освіти Косівської РДА і Гуцульської освітянської ради)

Косів, Гуцульщина та Карпати

Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Сторінка Косівської РДА в мережі Фейсбук (Facebook) Сторінка Косівської РДА в мережі Твіттер (Twitter)