Підготовка до дорослого життя

19102017006Згідно Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та спільного наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України від 28.09.2007 № 3455/853«Про затвердження Порядку взаємодії центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та управлінь (відділів) освіти щодо підготовки до самостійного життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з числа учнів старших та випускних класів інтернатних закладів і шкіл соціальної реабілітації» Косівським РЦСССДМ налагоджено співпрацю з Яблунівською спеціальною школою-інтернат та Смодянською санаторною школою-інтернат. Щороку з випускниками з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в даних закладах проводиться спільна робота з метою підготовки їх до самостійного, дорослого життя. Особлива увага приділяється вибору подальшої професії та визначення місця проживання.

З вересня 2017 року Косівським РЦСССДМ взято під соціальний супровід одного випускника Яблунівської спеціальної школи-інтернат. Протягом 2017-2018 навчального року планується провести ряд профілактичних та просвітницьких заходів на різну тематику: правила ефективного спілкування, вирішення конфліктних ситуацій, профілактика шкідливих звичок та протиправної поведінки, раціональне використання коштів, професійне самовизначення, планування сімейного життя та інше.

19 жовтня 2017 року з випускним класом Яблунівської спеціальної школи-інтернат проведено бесіда «Спілкування. Конфлікт та ефективне вирішення конфліктних ситуацій». Учасники проявили свою активність, тому захід був ефективним та цікавим.

Підготовка до дорослого самостійного життя – це основна дисципліна, яку повинен освоїти кожен випускник для того, щоб легко та без проблем крокувати у своє майбутнє.

Провідний фахівець
Косівського РЦСССДМ
Оля Максимів

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams