Знай свої права, дитино!

13112017000Я маю право жити на землі.
Творити дихати учитись,
Примножувать багатства всі її.
Своєю Україною гордитись.

20 листопада 1989 року прийнято головний міжнародний документ, в якому містяться права дітей «Конвенція ООН про права дітей». 20 листопада відзначається Всесвітній день прав дитини. Традиційно, у листопаді по всій Україні проводяться заходи приурочені захисту прав дітей.

         10 листопада 2017 року у Косівському навчально-виховному комплексі І ступеня (директор Козьменчук О.Я.) за ініціативою дирекції та педагогічного колективу навчального закладу, Косівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Кічеряк В.В.) з учнями 1-4-их класів проведено бесіду «Знай свої права, дитино!».

13112017001В ході бесіди з дітьми були обговорені їх основні права та обов’язки. Незважаючи на малий вік, діти проявили свою активність та небайдужість. Приємно, що вчителі також небайдужі до своїх вихованців, до підростаючого покоління, яке вони навчають та виховують. Тільки спільними зусиллями школи, сім’ї та суспільства ми зможемо виховати гідних громадян нашої України.

         Діти – це та верства населення, яка в силу свого віку ще не може про себе подбати. Саме діти стають найчастіше об’єктами правопорушень. Часто дорослі, користуються своїми віковими перевагами перед дітьми, позбавляючи дитину прав та власної думки. Прикро визнавати, але сьогодні часто навіть живучи в сім’ї, діти зазнають принижень, образ, стають жертвами насильства. Тому, діти повинні знати, що вони мають права і мають право на захист.

         Від того як ми виховаємо наших дітей, залежить якою буде наша старість. Дорослі повинні зробити усе, щоб діти виростали в правовій, мирній державі, де в основі лежить закон і право і де немає місця для війни…

13112017002Оля Максимів
провідний фахівець
відділу соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams