У Соколівській ЗОШ І-ІІ ст. відбувся захід “Права у нашому житті. Як уникнути насильства”

041220170501 грудня у Соколівській ЗОШ І-ІІ ступенів у рамках виїзду спеціалізованої служби “Мобільний консультативний пункт”, місячника інформаційно-просвітницьких заходів до Всесвітнього дня прав дитини (20 листопада) та Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня), Всеукраїнської  акції "16 днів проти насильства” спеціалістами Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено захід під назвою "Права у нашому житті. Як уникнути насильства". Участь у заході взяли учні 7-9 класів. На заході також були присутніми директор школи та соціальний педагог.

04122017051Перед початком заходу з педагогічним складом та директором школи було обговорено питання щодо необхідності раннього виявлення сімей, де порушуються права дітей шляхом жорстокого поводження з ними. Також працівниками РЦСССДМ було надано інформацію щодо запровадження нової форми сімейного влаштування дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах — патронатна сім`я.

Головною метою заходу було закріплення в дітей знання про їхні права та обов'язки, ознайомлення їх з відповідальністю за різні види правопорушень, а також з видами насильства та шляхами його уникнення.

Впродовж усього заходу діти брали активну участь в обговоренні питання щодо їхніх прав та обов`язків, а також щодо несення відповідальності за ті чи інші види правопорушень. Було приємно бачити, що більшість учнів знають про види відповідальності за певні правопорушення і проступки.

04122017052Окремим питанням обговорювалась проблема насильства у суспільстві та шляхи його уникнення. Особлива увага приділялась сімейному насильству. Діти уважно слухали інформацію про види насильства, висловлювали власні думки щодо шляхів уникнення насильства та його недопущення.

Оскільки захід проводився 1 грудня, коли відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, дітям надано коротку інформацію про цю хворобу, шляхи інфікування та запобігання зараженню ВІЛ-інфекцією.

Отримана інформація була закріплена учнями шляхом перегляду коротких відеороликів про права дітей та види насильства.

Василь ГАЛИК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

0412201705304122017054

gartellin

Sluh

radarr

Біоетика

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams