У Річківському НВК відбувся захід “Насильство: як запобігти йому”

081220170006 грудня у Річківському НВК у рамках виїзду спеціалізованої служби “Мобільний консультативний пункт” та Всеукраїнської  акції "16 днів проти насильства” спеціалістами Косівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Косівського відділу поліції проведено захід під назвою "Насильство: як запобігти йому". Участь у заході взяли учні 6-10 класів.

Основною метою заходу було ознайомлення учнів з різними видами насильства та шляхами його уникнення, а також з відповідальністю за різні види правопорушень.

08122017001Діти брали активну участь в обговоренні проблеми насильства в суспільстві, уважно слухаючи інформацію про види насильства та висловлюючи власні думки щодо шляхів уникнення насильства та його недопущення.

Також окремим питанням обговорювався такий вид насильства як торгівля людьми (зокрема дітьми). Було приємно бачити, що більшість учнів була обізнана з поняттям та видами торгівлі людьми, знали як протидіяти цьому явищу. На закріплення отриманої інформації діти переглянули короткий відеоролик про запобігання торгівлі дітьми.

Наприкінці заходу з учнями було проведено анонімне анкетування щодо виявлення насильства, від якого потерпають діти у сім'ї, шкільних закладах та суспільстві.

Василь ГАЛИК,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

0812201700208122017003

 

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams