Обласний фестиваль творчості для молоді з функціональними обмеженнями “Горицвіт”

081220170045 грудня відбувся обласний фестиваль творчості для молоді з функціональними обмеженнями “Горицвіт”. Даний фестиваль було проведено в м.Івано-Франківськ у приміщенні “Гранд-кафе” театру кіно “Люм'єр”.

08122017005Святковий зал заповнений талановитими молодими учасниками, які з`їхались з різних районів області. Всі очікували відкриття свята з надією отримати нових друзів, нові враження та святковий настрій.

В залі була представлена чудова виставка творчих робіт, яка постійно доповнювалась все новими і новими роботами.

Цього року Косівський район представляли двоє учасників, а саме Біленчук Галина (с.Уторопи) в номінації літературна творчість, та Підлетейчук Володимир (с.Хімчин) в номінації декоративно-прикладне мистецтво.

Урочисту програму фестивалю розпочав директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ростислав Микитюк.

08122017006Від гостей і учасників фестивалю представлена концертна програма, а  саме: музична творчість та літературна творчість (в тому числі гуморески). Також учасники мали можливість переглянути фільм «Хто в домі тато-2». Крім того, було організовано святковий обід, нагородження грамотами і подарунками.

Творчість даної категорії осіб - це відображення їхньої душі, сильного духу і постійної боротьби з труднощами, які торкнулися їхнього життя.

Для них не потрібно щось особливе, лише елементарне — можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе повноцінними членами цього суспільства.

Наталія ЧОРНИЩУК,
провідний фахівець
із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

08122017007

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams