Для волонтерів проведено екскурсію в духовно-екологічний центр «Здвижин»

13122017000Щорічно в грудні в Україні відзначається Міжнародний день волонтерів.

При Косівському районному центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді діє та функціонує «Школа волонтерів», в якій налічується 15 дітей.

13122017001

Волонтерська діяльність в сфері надання соціальних послуг — це добровільна неприбуткова діяльність, яка спрямована на надання допомоги сімям, які перебувають в складних життєвих обставинах. Діти залучаються до різноманітних заходів, беруть участь в благодійних акціях, які проводяться центром соціальних служб.

Саме з цієї нагоди за ініціативи Косівської центральної районної бібліотеки для дітей та за сприяння Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено екскурсію в духовно-екологічний центр «Здвижин», який щороку відвідують тисячі паломників, і в якому також взяли участь діти із «Школи шляхетних українців» та вихованці Смоднянської загальноосвітньої школи-інтернат I-II ст. Транспортом для зручного перевезення дітей забезпечило ПАТ «СКІФ-авто».

Екскурсія організована представником НПП «Гуцульщина», яка розповіла дітям про створення духовно-екологічного центру, де збудовано храм та відкрито Хресну дорогу. В цей день для дітей прозвучали молитви, відбулася служба Божа, яку провів отець Ювеналій.

Галина СЕРЬОГІНА,
фахівець із соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

13122017002

13122017003

Для волонтерів проведено екскурсію в духовно-екологічний центр «Здвижин»

13122017004

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams