Відбудеться VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі»

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі 10-11 травня 2018    року    в    Польщі    відбудеться    VIII    Міжнародний    форум    «День Українського Бізнесу в Польщі», перший день форуму пройде 10 травня у Варшаві, другий - 11 травня в Гданську.

Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі» - це щорічна масштабна подія, яка вже четвертий рік поспіль служить майданчиком для обміну ідеями та досвідом між представниками держаних органів влади та бізнесом Польщі і України. Це також чудова можливість для власників та керівників підприємств налагодити ділові контакти, знайти нових партнерів та інвесторів, розширити ринки збуту та встановити нові комерційні відносини.

В рамках заходу заплановано обговорити широкий спектр актуальних питань польсько-українського економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, перспективи співробітництва в галузі відновлюваної енергетики та енергозбереження, будівельної галузі, авіації, залізничного сполучення, внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.

Організаторами форуму виступає Асоціація українського бізнесу в Польщі (контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380(44)2380944).

У разі зацікавленості щодо участі у форумі просимо поінформувати управління економічного розвитку, торгівлі і туризму райдержадміністрації до 10 квітня 2018 року (витрати на участь у форумі здійснюються за рахунок коштів учасників).

Василь Жмендак
Начальник управління
  економічного розвитку,
  торгівлі і туризму райдержадміністрації

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams