Програма Європейського Союзу COSME

Інформуємо, що 09 березня 2017 рокуПрезидентом України підписано Закон України«Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) 2014-2020 роки»

Програма Європейського Союзу COSME– це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:

• полегшення виходу на зовнішні ринки;

• поліпшення умов для конкурентоспроможності;

• формування культури ведення бізнесу.

У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом COSME, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.

Участь у програмах COSME можуть братиукраїнський малий та середній бізнес, громадські організації, установи, агентства регіонального розвитку, освітні заклади, українські бізнес-асоціації, профспілки, кластери, органи державної влади. Окремі вимоги до учасників прописані у спеціальних критеріях для кожної з підпрограм.

Більше про програму COSME можна дізнатися за ел.адресою:http://ec.europa.eu/DocsRoom/documents/21624

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams