До відома операторів ринку харчових продуктів

Косівський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує операторів ринку харчових продуктів щодо відповідальності за виконанням вимог харчового законодавства, дотримання гігієнічних вимог, простежування, маркування, впровадження принципів системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок (НАССР).

На жаль, на сьогоднішній день не всі оператори ринку усвідомили необхідність запровадження принципів системи НАССР, хоча норма ст. 20, 21 Закону « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» стала обов’язковою з 20.09.2017 року для потужностей, які здійснюють свою діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є необроблені інгредієнти тваринного походження (крім малих потужностей)та з 2018 року для потужностей які здійснюють свою діяльність з харчовими продуктами у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження.

Крім того оператори ринку, які займаються виробництвом або введенням в обіг харчових продуктів зобов’язані виконувати вимоги ст. 40-51, вищевказаного закону, які набрали чинності з 20.09.2017 року в питаннях дотримання гігієнічних вимог до харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу.

Косівський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертається до операторів ринку харчових продуктів району активно включатися в процес запровадження принципів системи НАССР на своїх підприємствах.                                  

Косівський районний відділ
Головного управління ДПСС
в Івано-Франківській області

gartellin

Sluh

Біоетика

AV

Ласкаво просимо на Косівщину

Panorams